Figurální hodiny - Alegorie jara
porcelán, odnímatelná oválná základna zdobená plastickými kvítky, ve spodní části hodin na pravé straně dvě dívky s labutěmi, po levé straně andílci, na vrchu odnímatelný kočár s alegorií jara s andílkem, bohatě zdobeno plastickými kvítky, stroj kotvový s pérovým pohonem a půlovým bitím na zvonek, ciferník smaltovaný, porcelán značen nepravou značkou Míšně, pravděpodobně Wallendorf, konec 19. století, celková výška 58 cm, 38 x 33 cm, lehce poškozeno - lepená ruka, poškozené zadní kolo, ulámaná kvítka, lepená zadní hrana podstavce (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |